Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Ważne tematy » KONIEC "UWAŻAM RZE", CZEKAMY NA NOWY TYTUŁ

KONIEC "UWAŻAM RZE", CZEKAMY NA NOWY TYTUŁ

AutorWiadomość

alicja

alicja

postów: 305

do góry

Cytuj

KONIEC "UWAŻAM RZE", CZEKAMY NA NOWY TYTUŁ
http://wpolityce.pl/artykuly/41571-oswiadczenie-tworcow-i-autorow-tygodnika-uwazam-rze-po-odwolaniu-red-pawla-lisickiego

Poczta

maciek

maciek

postów: 444

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

A jeszcze w ubiegły czwartek mówiliśmy z Lichem i Michem, że URze ma maksymalnie kilka tygodni. Okazuje się, że Grzesiu tę tłustą kurę zarżnął dużo szybciej.

Poczta

ania dróbka

ania dróbka

postów: 313

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

...I przynajmniej na Hajdarowicza nie będziemy się zrzucać.

ania dróbka

ania dróbka

postów: 313

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

A na dokładkę jeszcze próba zmiany jednego artykułu w KK:
"kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści wobec grupy osób lub osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, społecznej, naturalnych lub nabytych cech osobistych lub przekonań podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

całość:
http://wpolityce.pl/artykuly/41522-mozna-zaczac-sie-bac-wiezienie-za-krytykowanie-polityka-platforma-wlasnie-wykuwa-bardzo-niebezpieczne-narzedzie

lihu

lihu

postów: 330

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

To był nasz ostatni nr. Ale Magda już kupiła "wSieci" i decyzja już podjęta. Nie będzie Grzesiu kasy na nas zbijał.

Poczta

teodor.pajak

postów: 74

skąd: Kraków

na dół

Cytuj

może dość propagandy nienawiści pisowskiej szczególnie na tym forum

Poczta

maciek

maciek

postów: 444

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Teodor, wyluzuj.

Napisz coś pozytywnego. Tzn. powiedz, jakie masz zdanie w kwestii, bez przylepiania etykiet.
Czy krytyka czyichś decyzji i deklaracja, że nie będziemy dalej czytać tego tygodnika, to „nienawiść pisowska”?

M

Poczta

teodor.pajak

postów: 74

skąd: Kraków

na dół

Cytuj

chodziło mi o treści do których były linki

Poczta

maciek

maciek

postów: 444

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Również w tym przypadku „nienawiść pisowska” to pojęcie wg mnie zbyt ogólne.

Jeśli napiszesz konkretniej, co jest przejawem „nienawiści pisowskiej” w oświadczeniu autorów Uważam Rze, że odchodzą razem ze zwolnionym naczelnym, lub opisie planowanych przez rząd przepisów o przeciwdziałaniu tzw. mowie nienawiści, to będzie można się jakoś odnieść.

M

Poczta

teodor.pajak

postów: 74

skąd: Kraków

na dół

Cytuj

przeczytaj sobie napisy na rysunku w ostatnim linku i artykułu. Przeczytaj ten artykuł to zrozumiesz o co mi chodzi. http://wpolityce.pl/wydarzenia/41574-trzy-pytania-do-rafala-ziemkiewicza-byc-moze-donald-tusk-szykuje-sie-do-stanu-wojennego-a-na-pewno-do-kryzysu-nastrojow-spolecznych. By było jasne nie popieram rządu Tuska i widzę w nim pewne zagrożenie. lecz mówienie iż szykuje się do zamachu na demokrację to juz przesada!!

Poczta

maciek

maciek

postów: 444

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Co do rysunku można dyskutować, choć ja tam nienawiści (pisowskiej czy innej) nie widzę. Tym określeniem strzeliłeś z grubej rury.
Natomiast nikt z nas nie linkował do tego wywiadu z Ziemkiewiczem. Więc odwołanie się do niego w dyskusji nt. zamieszczonych tutaj linków jest nie na temat. To jest argument z rodzaju „a u was biją Murzynów”.

M

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Granice w relacjach małżeńskich
Henry Cloud, John Townsend
Granice w relacjach małżeńskich

W takim stopniu, w jakim czujesz się wolny, by odmówić czegoś małżonkowi, możesz również zgodzić się na to, czego pragnie. Dlatego dla dobra małżeństwa czasami warto powiedzieć: „Nie mogę wyrazić na to szczerej zgody, dlatego tym razem muszę ci odmówić”.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2024 r.