Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Na luzie » Zdjęcia ślubne ;)

Zdjęcia ślubne ;)

AutorWiadomość

michal256

postów: 18

do góry

Cytuj

Zdjęcia ślubne ;)
Przesyłamy obiecane zdjęcia z naszego ślubu
https://www.dropbox.com/s/kxtd0kgmuom76lb/album.pdf?dl=0. Tak w sam raz na rocznicę, która już 3 września :D Dziękujemy za Wasze modlitwy tego dnia i za Waszą obecność w ogóle. Pozdrawiamy, Agnieszka i Michał

Broda

administrator

Radek

postów: 838

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Ale czad! Biorę się za oglądanie a z okazji rocznicy życzymy, by każdy dzień wspólnego życia był jeszcze wspanialszy uśmiech If you know what I mean oczko

https://www.izajasz.pl

alicja

alicja

postów: 305

na dół

Cytuj

Piękne uśmiech

Poczta

maciek

maciek

postów: 444

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Do zdjęć jak ulał pasuje nieco zmodyfikowane powiedzonko na temat sztuki fotografowania: Piękny ślub to nie wszystko; warto, aby był do niego podłączony w miarę łebski fotograf. Zdjęcia są pierwsza klasa, ale Wy wyglądacie na jeszcze pierwsiejszą. I niech tak zostanie do końca Waszych wspólnych -- oby Bóg pozwolił, jak najdłuższych -- dni.

Mam jeszcze pytanie: jaki to kościół? Bardzo mi się podoba wygląd wnętrza.

Poczta

alicja

alicja

postów: 305

na dół

Cytuj

Jedyny taki w Polsce i chyba w Europie, modernizm w służbie sacrum (!). Nawiązuje przy tym do stylu bazylik wczesnochrześcijańskich. W realu jeszcze bardziej zachwyca. Ludziska przyjeżdżają z daleka, by go oglądać. A niektórzy z Was widzieli - tam były nieszpory za Zabrze.
Bo to Zabrze - kto by pomyślał...

Poczta

alicja

alicja

postów: 305

na dół

Cytuj

pw. św. Józefa - zapomniałam dodać.

Poczta

maciek

maciek

postów: 444

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Dziękuję, Alicjo. Do zewnętrza musiałbym się chwilę przyzwyczaić, ale wnętrze od razu mnie urzekło.

Poczta

Agnieszka :)

postów: 65

skąd: Nowa Wieś Tworoska

na dół

Cytuj

Zgadza się, to niezwykła Świątynia uśmiech miałam szczęście, że od wielu była moim kościołem parafialnym. Zapraszamy zatem do Zabrza na zwiedzanie :D i jakąś kawę oczywiście oczko Dziękujemy za wszystkie miłe słowa uśmiech uśmiech

Gęsiareczka

postów: 4

na dół

Cytuj

Super zdjęcia ślubne, również pozdrawiam gorąco.

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Droga niedoskonałości
André Daigneault
Droga niedoskonałości

Czy nie masz czasami poczucia, że między twoją duchową kondycją a wymaganiami Ewangelii jest przepaść? Nad tą przepaścią Jezus zbudował most łaski, zachęcając, abyś szedł za Nim drogą pokory, w duchowym ubóstwie, pielgrzymując jakby we mgle - w mroku wiary... Pochylając się nad naszymi codziennymi troskami i słabościami.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2024 r.