Pustynia w mieście

Pustynia w mieście » Forum » Forum ogólne » Na luzie » Wesprzyj pan/pani uzdolnioną skrzypaczkę!

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

POLECAMY

Małe kroki. Codzienne inspiracje dla mam
Danielle Bean, Elizabeth Foss
Małe kroki. Codzienne inspiracje dla mam

Małe kroki to książki dla mam, którym stale brak czasu, a każdego dnia tęsknią do świętości. Inspiracja, by małymi krokami pogłębiać swoje życie duchowe. Zachęta, by zaplanować  sobie codziennie kilka minut na lekturę cytatu ze świętych, krótką modlitwę i wyznaczenie  zadania, które zbliży nas do Boga i drugiego człowieka.

Księgarnia religijna

Wesprzyj pan/pani uzdolnioną skrzypaczkę!

AutorWiadomość

maciek

maciek

dołączył/a: 2006-12-17

postów: 337

skąd: Zielona Góra

do góry

Cytuj

Wesprzyj pan/pani uzdolnioną skrzypaczkę!
Drodzy!

Mam do Was nietypową prośbę: o wsparcie córki naszych znajomych z parafii w Ochli w konkursie Akademia Talentów Enei. Sasza jest bardzo utalentowaną skrzypaczką (chodzi do szkoły muzycznej z Klarą), która na niejednym konkursie była i niejeden laur zdobyła. (A przy tym to strasznie sympatyczne dziewczę). Jej nauczyciel z muzycznej dostrzega w niej ogromny talent, który -- co nie takie oczywiste -- dziewczyna chce rozwijać. Rodzice wspierają ją jak mogą, jeżdżąc z nią na kursy i konkursy. W rodzinie jest ogółem czwórka dzieci, więc każde wsparcie się przyda. Również te 3 tysiące, gdyby udało się wygrać Akademię Talentów. Saszka jest wysoko w klasyfikacji (obecnie na 2. miejscu), ale jeśli taka wola Boża, warto by jej pomóc i wypchnąć dziewczynę na szczyt.

Co trzeba zrobić:
1. Wejść na stronę https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/uczen-glosowanie?id=478075364 (nie przejmujcie się, że to niby Aleksandra M. -- w domu i wśród znajomych wszyscy mówią Sasza oczko )
2. Wpisać swój adres e-mail na dole strony i kliknąć ?zagłosuj?.
3. W wiadomości, która przyjdzie na podany adres e-mail, kliknąć link aktywacyjny -- W PRZECIWNYM RAZIE GŁOS NIE ZOSTANIE POLICZONY.
4. Jeśli macie więcej niż jeden adres e-mail, powtórzyć czynności 2 i 3 dla wszystkich adresów e-mail, które macie.
5. WAŻNE: Wykonać czynności 1-4 codziennie do 7 stycznia włącznie. NIE JEST TO OSZUSTWO: jeśli dokładnie przeczytacie wiadomość wyświetlaną na stronie po kliknięciu linku aktywacyjnego, organizator konkursu WPROST ZACHĘCA do wielokrotnego głosowania.
6. Przekazać tę wiadomość krewnym i znajomym -- swoim i królika.

Wiem, że jest wiele szczytniejszych celów. Ale jeśli przez samo klikanie możemy pomóc Saszy w realizacji muzycznych marzeń, to chyba warto?

W imieniu Saszy i jej rodziny z góry dziękuję za Waszą pomoc.

Poczta

maciek

maciek

dołączył/a: 2006-12-17

postów: 337

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Sasza prowadzi!
Właśnie przyszedł Good Nooz:

Ufam, że również dzięki Waszej aktywności Sasza właśnie wyszła na prowadzenie -- pierwszy raz od rozpoczęcia głosowania. Są to w tej chwili trzy głosy, czyli o włos. Ale widać dynamikę, więc tak trzymać -- najlepiej codziennie do 7 stycznia!

Dziękuję!

Poczta

maciek

maciek

dołączył/a: 2006-12-17

postów: 337

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Tak trzymać!
Pozwalam sobie przypomnieć i jeszcze raz zachęcić Was do udziału w głosowaniu na Saszę. Koła wspierające innych uczestników konkursu wzięły się do roboty i Sasza nie jest już pierwsza. Jednak kontakt z czołówką wciąż jest i długofalowa konsekwencja może mieć duże znaczenie.

Dlatego zachęcam Was do CODZIENNEGO głosowania.

Dziękuję. uśmiech

Poczta

maciek

maciek

dołączył/a: 2006-12-17

postów: 337

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Sasza ma stypendium!
UWAGA, UWAGA: Jakimiż to ścieżkami Bóg ludzkie losy prowadzi! Sasza co prawda nie wygrała głosowania internautów, ale jury i tak przyznało jej stypendium! Szczegółów nie znam, ale mama Saszy napisała do nas wczoraj, przekazując tę radosną wieść.

Bardzo Wam dziękuję za każdy głos. Jak tylko będę miał coś jeszcze do obgłosowania, to walę tu jak w dym! oczko

Poczta

© Pustynia w Mieście & Brodex 2018 r.