Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Modlitwy » Litanie

Litanie

Książki

Przyjdź, Panie Jezu [CZARNA OPRAWA]

Przyjdź, Panie Jezu [CZARNA OPRAWA]

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Nasz modlitewnik pomoże dzieciom przygotować się do tego wielkiego wydarzenia, a przez kolejne lata być blisko Pana Jezusa.

Czytaj więcej »

Wszystko o różańcu

Wincenty Łaszewski

Wszystko o różańcu

Co mają ze sobą wspólnego zwycięstwo pod Chocimiem, cud Guadalupe i niewytłumaczalne naukowo przeżycie ośmiu zakonników w epicentrum  wybuchu w Hiroszimie? Jak udało się powstrzymać rozprzestrzeniającą się jak pożar herezję katarów w średniowiecznej Europie i dlaczego tysiące bezbronnych manifestantów mogło zwyciężyć uzbrojone po zęby oddziały wojska na Filipinach? To różaniec, Psałterz anielski, kontemplacyjna modlitwa Kościoła będąca skutecznym orężem przeciwko złu.

Czytaj więcej »

W szkole modlitwy

o. Piotr Rostworowski OSB

W szkole modlitwy

Mistrz duchowości - o. Piotr Rostworowski tą lekką w stylu ale bogatą w treść książeczką przekonuje, że: "Człowiek nie jest przede wszystkim pracownikiem o określonym zawodzie, ale jest z natury swej i z powołania adoratorem Boga i znawcą Boga. Musi mieć na to czas, czyli czas na modlitwę."

Czytaj więcej »

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Ignacjańskie spotkania ze Słowem
Piotr Janik SJ
Ignacjańskie spotkania ze Słowem

"Modlić się znaczy dać trochę swojego czasu Chrystusowi, zawierzyć Mu, pozostawać w milczącym słuchaniu Jego Słowa, pozwalać mu odbić się echem w sercu" (Jan Paweł II).

Księgarnia religijna

© Pustynia w Mieście & Brodex 2019 r.