Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Modlitwy » Nowenny

Nowenny

Książki

Uczymy się kochać - Droga krzyżowa dla młodych

Ks. Winfrid Wermter

Uczymy się kochać - Droga krzyżowa dla młodych

Droga Krzyżowa naszego Zbawiciela to prawdziwa szkoła miłości. Przekona się o tym każdy, kto zechce na nią wkroczyć. To od Jezusa pragniemy uczyć się kochać – teraz podczas tej modlitwy i potem we wszystkich trudnościach i cierpieniach.

Czytaj więcej »

O modlitwie

Ewagriusz z Pontu

O modlitwie

Za czasów Ojców Pustyni przede wszystkim liczyła się praktyka modlitwy, a wszelka refleksja jedynie miała jej pomagać, aby sama modlitwa była jeszcze czystsza i prawdziwsza. Ewagriusz z Pontu, uważany za pierwszego z Ojców Pustyni, który pisał, bogato czerpie z doświadczenia osobistego, jak i swoich braci na pustyni.

Czytaj więcej »

Modlitwa. Jak i po co?

Guy Gaucher OCD

Modlitwa. Jak i po co?

Niniejsza publikacja pozwala nam zrozumieć sens modlitwy, odpowiada na nurtujące nas pytania, dotyczące tego, czy Bóg wysłuchuje naszej modlitwy i objaśnia również do czego służy modlitwa. 

Czytaj więcej »

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Powrót nadziei
Tomislav Ivancić
Powrót nadziei

Znajdziesz tu rozważania, które mają ponadczasową, uniwersalną wartość i moc podobną do szlachetnego ziarna. Wyglądają niepozornie, ale gdy znajdą w naszym sercu miejs­ce, zaowocują w życiu jak wzrasta w piękną, wspaniałą roślinę małe ziarenko wrzucone w ziemię. Nie jest to więc książka na jedno popołudnie....

Księgarnia religijna

© Pustynia w Mieście & Brodex 2020 r.