Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Aktualności » Dekret dla Wspólnoty

Dekret dla Wspólnoty

2001-12-17 Radosław Rudziński

Siedemnastego grudnia 2001 roku Wspólnota "Pustynia w mieście" otrzymała publiczną osobowość prawną a O. Zygmunt Zapaśnik został jej opiekunem Duchowym. Wspólnota została zatwierdzona dekretem biskupim jako stowarzyszenie katolickie. Został również zatwierdzony regulamin i statut wspólnoty.

Dekret
Dekret
Dekret

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Boża pasja
Natalia Podosek-Rakoczy
Boża pasja

Są liderami wspólnot, głoszą z mocą Słowo Boże, uwielbiają i uczą uwielbiać. Mają w sobie nieprawdopodobną pasję i energię. Niewielu wie, że w przeszłości sięgnęli dna – zostali skreśleni przez najbliższych, zmagali się z uzależnieniami, chorobami i zranieniami. A jednak w chwilach największych kryzysów zaufali Bogu i odważnie ruszyli za pragnieniami, które On sam zaszczepił w ich sercach.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.