Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Aktualności » Nieszpory za Gorzów Wielkopolski

Nieszpory za Gorzów Wielkopolski

2024-06-15

Nieszpory za Gorzów Wielkopolski

Wspólnota Pustynia w Mieście zaprasza w sobotę 15 czerwca o godz. 18.45 do Katedry gorzowskiej na wspólną modlitwę nieszporami za nasze miasto.

Wspólnota Pustynia w Mieście zaprasza
w sobotę 15 czerwca o godz. 18.45 do Katedry gorzowskiej
na wspólną modlitwę nieszporami za nasze miasto.

 

Podczas tej wieczornej modlitwy chcemy polecać Panu Bogu zmarłych mieszkańców Gorzowa, a w szczególności tych, którzy zostali przed laty pochowani w naszej katedrze, zarówno wiernych Kościoła katolickiego jak i ewangelickiego.

Ich szczątki doczesne zostały złożone w krypcie grobowej w prezbiterium.

Naszej modlitwie będzie przewodniczył bp. Adrian Put a homilię wygłosi biskup Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Mirosław Wola.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.

Nieszpory za Górzów

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Z ciemności do światła
Ania Golędzinowska
Z ciemności do światła

Nie przestraszcie się. To nie jest nudny podręcznik teologiczny ani katechizm. Celem tej książki nie jest pouczanie kogokolwiek ani tym bardziej zastępowanie czy dopełnianie nauczania Kościoła. To są historie wielu najzwyklejszych młodych ludzi, którzy tak jak ja wybrali życie w czystości przedmałżeńskiej. Mieli odwagę powiedzieć swoje „TAK ”. Bo dzisiaj trzeba mieć odwagę, aby żyć w czystości serca!

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2024 r.