Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Aktualności » II rekolekcje postulatu i nowicjatu w Paradyżu

II rekolekcje postulatu i nowicjatu w Paradyżu

1999-09 Magdalena Kozieł

Rekolekcje trwały około tygodnia. połowa z tego czasu była przeznaczona na post i modlitwę, druga połowa na wspólne rozmowy i ustalenia związane ze wspólnotą. Na tych rekolekcjach O. Zygmunt zapowiedział, że musi podjąć osobistą decyzję gdzie jest jego miejsce; czy w tej wspólnocie czy we Wspólnocie Błogosławieństw.

Spośród osób ze wspólnoty do nowicjatu przystąpiła:

Spośród osób ze wspólnoty do postulatu przystąpili:

żródło: Kronika Wspólnoty

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Najkrócej o... zwyciężaniu kryzysów małżeńskich
Ks. Stanisław Orzechowski
Najkrócej o... zwyciężaniu kryzysów małżeńskich

To nie jest książka o kryzysach. To książka o ich przezwyciężaniu. Kryzysy w małżeństwie i rodzinie są zjawiskiem niemal normalnym, pojawiają się zawsze, nawet w najlepszych związkach. Aby małżeństwo przetrwało, potrzebne są dwie rzeczy: świadomość, że kryzysy będą, i że można je przezwyciężyć. Często właśnie to, co przeszkadza i uwiera, powoduje rozwój.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.