Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Aktualności » II spotkanie Wspólnoty z Biskupem Pawłem Sochą

II spotkanie Wspólnoty z Biskupem Pawłem Sochą

2001-04-09 Magdalena Kozieł

9 kwietnia w kawiarni "Pod Aniołami" w Zielonej Górze odbyło się II spotkanie wspólnoty z Biskupem Pawłem.

Mimo, iż O. Zygmunt (pasterz wspólnoty) przebywał na urlopie we Wspólnocie Błogosławieństw w Austrii zdecydowaliśmy się na spotkanie z Biskupem aby mógł nas lepiej poznać. Spotkanie odbyło się jak poprzednio w kawiarni "pod Aniołami" przy parafii pw. św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze. Opowiedzieliśmy mu także o nieszporach, które wtedy już odbyły się w parafii pw. św. Franciszka z Asyżu i w parafii pw. św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze.

Biskup na naszą prośbę wygłosił nam konferencję na temat modlitwy kontemplacyjnej.

II spotkanie Wspolnoty z Biskupem Pawłem Sochą.

żródło: Kronika Wspólnoty

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Życie duchowe w codzienności
ks. Jacek Kołak
Życie duchowe w codzienności

Pod tą niepozorną okładką zawarta jest "szeroka panorama problemów: wiara, sakramenty, kult Serca Jezusowego, Maryi, świętych, kierownictwo duchowe, rozwój duchowy w małżeństwie i rodzinie, posługiwanie chorym, uzdrowienia, zniewolenia…"

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.