Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Wspólnota » REKOLEKCJE STYCZNIOWE

REKOLEKCJE STYCZNIOWE

AutorWiadomość

harry

harry

postów: 506

do góry

Cytuj

REKOLEKCJE STYCZNIOWE
Kochani już za kilka tygodni czyli 13-15 stycznia, nasze rekolekcje. Tym razem spotykamy się w Głogowie u Cichych Pracowników Krzyża. Rozpoczęlibyśmy kolacją około godz. 18:30. Prosiłbym leaderów komórek, żeby dali znać, ile osób z każdej komórki planuje przyjechać. Koszt za weekend 150 zł. Mam nadzieję, że w jak największym gronie uda nam się spotkać. Polecam też ten czas waszej modlitwie.

ks. Mariusz

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Zioło-lecznictwo czyli wywary na przywary
Anna Sosnowska, Wojciech Ziółek SJ
Zioło-lecznictwo czyli wywary na przywary

Na pierwszy rzut oka jest to książka o mrocznych zakamarkach ludzkiego życia - o momentach, kiedy dopadają nas różne kryzysy; o lękach, grzechach i naszych ułomnościach. Jednak najważniejszym tematem rozmowy, którą prowadzą o. Wojciech Ziółek SJ i Anna Sosnowska, jest Bóg - Bóg tak dalece miłosierny, że nie mieści się nam to w głowie.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.