Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Wspólnota » Życzenia

Życzenia

AutorWiadomość

harry

harry

postów: 506

do góry

Cytuj

Życzenia
Kochana Wspólnoto

Bóg stał się małym dzieciątkiem w Chrystusie przez tak Maryi, która uwierzyła, że Bóg naprawdę może, aż tak zaufać. Życzę nam wszystkim, byśmy, na nowo wpatrując się we Wcielone Słowo, jeszcze bardziej odważyli się ufać Bogu, jeszcze odważniej powtarzali nasze tak na Jego przychodzenie do naszych rodzin, domów, powołań... Niech Jego przyjście rodzin w nas pokój, bo Bóg jest wierny.

Do zobaczenia na rekolekcjach w Głogowie.

ks. Mariusz

Poczta

seszela

seszela

postów: 79

skąd: Kraków

na dół

Cytuj

Życzenia
Droga Pustynio

W imieniu całej komórki krakowskiej chcę wszystkim złożyć najserdeczniejsze Świąteczne życzenia. Niech Światło płynące z betlejemskiej stajenki oświeca Wasze drogi życia i napełnia serca miłością do Boga i do ludzi. Niech Maryja - patronka naszej wspólnoty - uczy nas przechowywać i rozważać w sercu SŁOWO, które przyszło na świat. Niech Święty Józef - opiekun SŁOWA - uczy nas bezgranicznego zaufania Bogu.

Pozdrawiam serdecznie i świątecznie

Paweł Kwater

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Traktuj ją jak cenny skarb
Mark Gungor
Traktuj ją jak cenny skarb

Jeśli jesteś typowym przedstawicielem płci męskiej, to z pewnością troszczysz się o swój samochód, regularnie sprawdzając jego stan, aby mógł służyć ci jak najdłużej. Prawdopodobnie jesteś również mistrzem w oglądaniu telewizji, czemu potrafisz poświęcić całą swoją uwagę. Jednak dość rzadko jesteś w podobny sposób skupiony na kobiecie, którą wybrałeś sobie na całe życie.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2025 r.