Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Ważne tematy » Konklawe

Konklawe

AutorWiadomość

Ewa

Ewa

postów: 65

skąd: Zielona Góra

do góry

Cytuj

Konklawe
Aldona znalazła w internecie informację o akcji duchowego adoptowania jednego z kardynałów na czas konklawe:

http://adoptacardinal.org/adoption

Forma modlitwy jest dowolna, modlimy się za wyznaczonego nam kardynała do końca konklawe.
Wpisuje się swoje imię, mail i kod antyspamowy i na następnej stronie pojawi się info o kardynale do omodlenia.

Bardzo spodobała mi się ta inicjatywa, więc zapraszam i Was uśmiech Ja swojego kardynała już zaadoptowałam uśmiech

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Największy zysk lidera
John C. Maxwell
Największy zysk lidera

Gdy liderzy zainwestowali już w rozwój własnego przywództwa, pojawia się pytanie: co jest najlepszym sposobem na realizację ich wizji i rozwój ich organizacji? Odpowiedź: rozwój innych liderów! Im większą liczbę liderów ma organizacja i im lepiej są oni wyposażeni, tym większe odnosi sukcesy.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.