Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Ważne tematy » Konklawe

Konklawe

AutorWiadomość

Ewa

Ewa

postów: 65

skąd: Zielona Góra

do góry

Cytuj

Konklawe
Aldona znalazła w internecie informację o akcji duchowego adoptowania jednego z kardynałów na czas konklawe:

http://adoptacardinal.org/adoption

Forma modlitwy jest dowolna, modlimy się za wyznaczonego nam kardynała do końca konklawe.
Wpisuje się swoje imię, mail i kod antyspamowy i na następnej stronie pojawi się info o kardynale do omodlenia.

Bardzo spodobała mi się ta inicjatywa, więc zapraszam i Was uśmiech Ja swojego kardynała już zaadoptowałam uśmiech

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Odkrywając humor Pana Jezusa
Bernard Sawicki OSB
Odkrywając humor Pana Jezusa

Nie wydaje się, by czasy nasze były zabawne. Wręcz przeciwnie. Nie żyjemy też w epoce szczególnie religijnej. Sekularyzacja wyparła dawne, klasyczne rozumienie i doświadczanie wiary. Funkcjonujące jeszcze jakiś czas temu pojęcia i formy już nie wystarczą. Kto wie, może właśnie przez to nie jest do śmiechu, nawet jeśli dzisiejsze czasy oferują niezliczone możliwości rozrywki?

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.