Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Ważne tematy » Konklawe

Konklawe

AutorWiadomość

Ewa

Ewa

postów: 65

skąd: Zielona Góra

do góry

Cytuj

Konklawe
Aldona znalazła w internecie informację o akcji duchowego adoptowania jednego z kardynałów na czas konklawe:

http://adoptacardinal.org/adoption

Forma modlitwy jest dowolna, modlimy się za wyznaczonego nam kardynała do końca konklawe.
Wpisuje się swoje imię, mail i kod antyspamowy i na następnej stronie pojawi się info o kardynale do omodlenia.

Bardzo spodobała mi się ta inicjatywa, więc zapraszam i Was uśmiech Ja swojego kardynała już zaadoptowałam uśmiech

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

W Jego ranach nasze zdrowie

W Jego ranach nasze zdrowie

Po dwóch edycjach rekolekcji poświęconych sakramentom wtajemniczenia, pragnęliśmy skupić się na kolejnej grupie sakramentów - uzdrowienia. Chcieliśmy wejść w głąb teologicznego znaczenia i piękna celebracji sakramentów pokuty i pojednania oraz namaszczenia chorych. Każdy z nas doskonale wie, że skarb Bożego życia otrzymany przez celebrację sakramentów inicjacji chrześcijańskiej przechowujemy w naczyniach glinianych, które niezwykle łatwo stłuc i uszkodzić przez słabość, choroby, cierpienie, śmierć, a nade wszystko przez grzech. W tych wszystkich sytuacjach potrzebujemy uzdrowienia ze strony Boga.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.