Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Ważne tematy » Potrzebna pomoc

Potrzebna pomoc

AutorWiadomość

busia

postów: 53

do góry

Cytuj

Potrzebna pomoc
Witajcie.
Piszę tutaj, bo może ktoś z Was chciałby pomóc.
Nasza sąsiadka jest samotną matką z trójką dzieci (w wieku 2, 3 i 8 lat) i jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Dziś się dowiedzieliśmy, że nie mają prądu. A jest osobą przedsiębiorczą, szuka rozwiązań trudnej sytuacji. Podjęła pracę (od 10-19 i tak ciężko zorganizować jej opiekę nad dziećmi w tym czasie - żłobek czynny jest chyba do 16.30), ale ma długi, a przed nimi uroczystość Pierwszej Komunii Św. jej najstarzej córki. Jeśli ktoś czuje, że chciałby i mógłby im w jakiś sposób pomóc to proszę o kontakt: mój nr tel. 698 694 755 lub e-mail: busiab@wp.pl.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Z Bogiem.
Busia

busia

postów: 53

na dół

Cytuj

Bardzo dziękuję w imieniu sąsiadki Julii wszystkim, którzy wsparli ją swoją pomocą uśmiech Bóg zapłać uśmiech

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Nie ma kolców bez róży. Myśli na każdy dzień roku
Chiara Lubicz
Nie ma kolców bez róży. Myśli na każdy dzień roku

Poczynając od roku 2020, w którym 22 stycznia obchodziliśmy 100. rocznicę urodzin Chiary, proponujemy codzienną lekturę fragmentów jej pism oraz zapoznanie się z epizodami życia sługi Bożej, które obrazują narodziny i rozwój udzielonego jej charyzmatu.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.