Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Wspólnota » Wielkanoc 2014

Wielkanoc 2014

AutorWiadomość

harry

harry

postów: 506

do góry

Cytuj

Wielkanoc 2014
Już w trakcie Triduum Paschalnego chcemy towarzyszyć Jezusowi jako Jego przyjaciele. Byśmy także naszym życiem mogli oddać chwałę Ojcu. Prosząc , by Duch Jezusa Chrystusa czynił nas synami w każdym czasie i w każdym wydarzeniu pielęgnując w sobie wiarę, że ostatnie słowo należy zawsze do Ojca, a jest to Słowo Życia: "Ty jesteś Moim synem". Niech te święte odnowią w nas paschalną radość i odwagę.
ks. Mariusz

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Stworzeni na nowo
abp Grzegorz Ryś
Stworzeni na nowo

Bóg każdego z nas chce uczynić kimś innym, przemienić w nowego człowieka. Powołuje nas do tego, abyśmy stali się jak Jego Syn. Arcybiskup Grzegorz Ryś zadaje proste i na pozór dobrze znane pytanie: jaka jest twoja wiara? Odpowiedzi na nie powinniśmy szukać każdego dnia, by nasze życie było nieustannym dążeniem do spotkania z uzdrawiającym Jezusem.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.