Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Wspólnota » Wielkanoc 2014

Wielkanoc 2014

AutorWiadomość

harry

harry

postów: 506

do góry

Cytuj

Wielkanoc 2014
Już w trakcie Triduum Paschalnego chcemy towarzyszyć Jezusowi jako Jego przyjaciele. Byśmy także naszym życiem mogli oddać chwałę Ojcu. Prosząc , by Duch Jezusa Chrystusa czynił nas synami w każdym czasie i w każdym wydarzeniu pielęgnując w sobie wiarę, że ostatnie słowo należy zawsze do Ojca, a jest to Słowo Życia: "Ty jesteś Moim synem". Niech te święte odnowią w nas paschalną radość i odwagę.
ks. Mariusz

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia
Laura Stack
Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia

Czy jesteś już zmęczony nakłanianiem ciebie do wydajniejszej pracy – w tych samych wciąż warunkach – przez płatnych konsultantów lub, co gorsza, przez własnego szefa? Masz szczęście. Laura Stack wie, że twoja lista zadań jest przepełniona do granic możliwości, ukazuje więc, jak osiągać więcej mniejszym nakładem pracy. Tak, dobrze zrozumiałeś. Nowatorski system organizacji czasu Laury Stack pozwoli ci osiągać więcej mniejszym nakładem pracy.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.