Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Wspólnota » Wielkanoc 2014

Wielkanoc 2014

AutorWiadomość

harry

harry

postów: 506

do góry

Cytuj

Wielkanoc 2014
Już w trakcie Triduum Paschalnego chcemy towarzyszyć Jezusowi jako Jego przyjaciele. Byśmy także naszym życiem mogli oddać chwałę Ojcu. Prosząc , by Duch Jezusa Chrystusa czynił nas synami w każdym czasie i w każdym wydarzeniu pielęgnując w sobie wiarę, że ostatnie słowo należy zawsze do Ojca, a jest to Słowo Życia: "Ty jesteś Moim synem". Niech te święte odnowią w nas paschalną radość i odwagę.
ks. Mariusz

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Gliniane naczynia
Ojciec Gabriel Bunge OSB
Gliniane naczynia

W kościelnych kręgach często słyszy się dziś skargę, że „wiara zanika”. Mimo nie spotykanej dotąd „aktywności duszpasterskiej”, u wielu chrześcijan wiara zdaje się „stygnąć”, lub swobodnie powiedziawszy, „wyparowywać”. Mówi się o wielkim kryzysie wiary, który w nie mniejszym stopniu ogarnia kler, co świeckich.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.