Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Wspólnota » Nieszpory

Nieszpory

AutorWiadomość

Broda

administrator

Radek

postów: 843

skąd: Zielona Góra

do góry

Cytuj

Nieszpory
W sobotę (17 marca) będziemy się modlić nieszporami za Zieloną Górę w parafii pw. św. Józefa Oblubieńca.
Chciałem zapytać czy uważacie, że taka - w miarę regularna - modlitwa za miasta w których żyjemy jest potrzebna?
A może ktoś z was był na nieszporach i zechce się podzielić tym jak je przeżył? Napiszcie co wam się podoba a co nie.

https://www.izajasz.pl

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Gdy Twoje dziecko ma być ochrzczone
Teresa Michałowska
Gdy Twoje dziecko ma być ochrzczone

Jakie znaczenie ma chrzest? Jak się do niego przygotować? Jak właściwie przeżyć? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w niniejszym poradniku.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.