Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Na luzie » Nieco o pechu ;)

Nieco o pechu ;)

AutorWiadomość

alicja

alicja

postów: 313

do góry

Cytuj

Nieco o pechu ;)
Jeśli ktoś myśli, że ma pecha, albo po chrześcijańsku, że Pan Bóg go wyjątkowo uparcie wypróbowuje, to niech popatrzy na tego bramkarza ...
https://www.facebook.com/video.php?v=741968019212048&set=vb.100001965710036&type=2&theater

Poczta

alicja

alicja

postów: 313

na dół

Cytuj

To Czarek się pode mnie podszywa o wpół do pierwszej w nocy... uśmiech

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Uczniowie i pielgrzymi
Łukasz Woźniak OFMCap
Uczniowie i pielgrzymi

Jeśli jesteś człowiekiem wierzącym, ale potrzebujesz, by ktoś prosto, bez teologicznych zawiłości, bez niezrozumiałego języka i kaznodziejskiego tonu, pomógł Ci zrozumieć ważne zagadnienia wiary i życia duchowego, to być może ta książka jest dla Ciebie!

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.