Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Na luzie » Koncert Amaryllis

Koncert Amaryllis

AutorWiadomość

Broda

administrator

Radek

postów: 838

skąd: Zielona Góra

do góry

Cytuj

Koncert Amaryllis
Amaryllis - czyli zespół Marka i Ewy wczoraj zagościł w Zielonej Górze.
Atmosfera była kameralna a sam koncert był rewelacyjny. Zresztą na temat muzyki i koncertu wypowiedziałem się na forum na ich stronie - www.amaryllis.pl

Tutaj chciałem jedynie napisać, że bardzo fajnie było wybrać się na ten koncert całą "bandą". Usiąść przy soczku i piwku i pobajdurzyć o pupie Maryni. Kto nie był niech żałuje a następnym razem niech sie nie ociąga oczko

Tak jak Magda pisała, dawno już razem się gdzieś nie wybraliśmy tak rozrywkowo.

https://www.izajasz.pl

Magda

postów: 35

na dół

Cytuj

uśmiech Jak napisałam na forum Amaryllisu tak i tu potwierdzam, jestem pod wrażeniem dzieła zespołu. Pomysł i wykonanie- dla mnie rewelka.
I faktycznie, wspólne wyjście było super. Myśle, że warto je powórzyć w szerszym gronie i nie koniecznie czekając na kolejny koncert Amarylli.
w Kawonie odbywaja sie dość regularnie koncerty, nie zawsze moze znane zespoły, ale...
Zreszta, zawsze jeszcze czeka na nas np. kręgielnia. Może się jednak kiedyś razem wybierzemy, w końcu niedługo wakacje. No, moze nie dla wszystkich, ale...czemu by nie? uśmiech

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Onanizm. Jak się z tego uwolnić
Ks. Winfrid Wermter
Onanizm. Jak się z tego uwolnić

Od czego trzeba zacząć leczenie z onanizmu? Czy jest z tego wyjście? Książeczka zawiera odpowiedzi na te i inne pytania nurtujące młodzież, która walczy z tym problemem, a także świadectwo młodej dziewczyny, która dzięki pomocy Chrystusa powróciła na „dobrą drogę”.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2024 r.