Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Wspólnota » Nasz Pasterz w cyberprzestrzeni

Nasz Pasterz w cyberprzestrzeni

AutorWiadomość

ania dróbka

ania dróbka

postów: 326

skąd: Zielona Góra

do góry

Cytuj

Nasz Pasterz w cyberprzestrzeni
Hej,

Może jeszcze nie wszyscy wiedzą, zwłaszcza z dalszych zakątków pięknej Polski, ale nasz Pasterz ze swoim słowem trafił na główną stronę witryny Gościa Niedzielnego.

http://zgg.gosc.pl/doc/2975229.Nie-czas-na-pozory

Są to już filmiki cykliczne, starsze można łatwo wyszukać w sieci. Warto obejrzeć i posłuchać -- twarzy i głosu nie zapomnieć.

Owocnego Wielkiego Postu!

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Wszystko od nowa
John Eldredge
Wszystko od nowa

Ta rewolucyjna książka o przyszłości opiera się na prostym założeniu, że – jak mówi Biblia – niebo nie jest naszym wiecznym domem, lecz jest nim nowa ziemia. Jak mówi Jezus w Ewangelii św. Mateusza, kolejny rozdział naszej historii zacznie się od „odnowy wszechrzeczy”, przez co ma na myśli naszą ukochaną ziemię w całym jej pięknie, nas samych i wszystko, co wzbogaca nasze życie: muzykę, sztukę, jedzenie, śmiech i wszystko to, co nam bliskie. Wszystko się odrodzi, „gdy świat zostanie odnowiony”.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.