Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Ważne tematy » ŚDM bilet dla brata

ŚDM bilet dla brata

AutorWiadomość

Asia

Asia

postów: 149

skąd: Kraków

do góry

Cytuj

ŚDM bilet dla brata
Dostałam od bliskiej znajomej maila, którego treść przekazuję:

Asiu, piszę do Znajomych po prośbie. Sprawa ważna. Otóż:
Grupa zaprzyjaźnionej młodzieży z Sobotniej Szkoły Języka Polskiego w Żółkwi potrzebuje pomocy, by pojechać na ŚDM. Są wpisani na stronie ŚDM w Bilet dla Brata jako numer UA 0056

http://www.biletdlabrata.pl/kraj.php?id=4

Potrzeba ponad 7 tys. Nikt tyle nie ma, bo hrywnia źle stoi wobec złotówki, a tam nie przelewa się. Poza tym spore są koszty wiz. Ale grosik do grosza i może się uda. Dla tych dzieciaków to wielka szansa, może jedyna w życiu, by zobaczyć inny Kościół niż ten maleńki ukraiński. Mogłabyś u siebie rozpropagować tę wiadomość, a może znajdzie się ktoś kto zechce pomóc? A może masz jakiś pomysł jak zebrać te pieniążki?
No i trzy: czy mogłybyście się u siebie we wspólnocie w intencji tej grupy pomodlić?

Poczta

ania dróbka

ania dróbka

postów: 313

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Asiu, piszę w związku z wpłatami pieniędzy. Otóż wpłacając przez stronę i formularz na niej dostępny, nie ma możliwości wpisania kodu UA056. Pieniądze idą rozumiem na całą Ukrainę i są tam dopiero dzielone. Przynajmniej ja tak miałam -- było aktywne okienko do wpisania kwoty, natomiast kodu nie mogłam zmienić (UA000).

Może więc warto podać bezpośredni numer konta szkoły tych sióstr.

Asia

Asia

postów: 149

skąd: Kraków

na dół

Cytuj

To trochę dziwne, może trzeba zmienić przeglądarkę (to czasem działa)?

W internecie znalazłam informację, że wszelkie wpłaty dla misji w Żółkwi można robić na konto:

Zgromadzenie Sióstr św. Dominika
Al. Kasztanowa 36, 30-227 Kraków
49 1240 1431 1111 0000 1047 9988
PeKaO SA I oddz. w Krakowie

(z odpowiednim dopiskiem)

Można wcześniej zadzwonić i upewnić się: s. Tadea Augustyn tel. kom. 728 429 905

Poczta

Asia

Asia

postów: 149

skąd: Kraków

na dół

Cytuj

Sprawdziłam jeszcze na stronie "Bilet dla brata" i wydaje mi się, że później pojawia się opis płatności, w którym można podać odpowiedni kod odbiorcy.

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Pieśni dla Pana
o. Włodzimierz Zatorski OSB
Pieśni dla Pana

W 2003 roku ukazały się drukiem po raz pierwszy moje egzystencjalne refleksje na temat niektórych psalmów. Robiłem je przede wszystkim dla siebie samego, aby lepiej wejść w odmawianą codziennie w chórze liturgię godzin. Równolegle z refleksjami nad psalmami podobnie robiłem w odniesieniu do pieśni, których obecnie mamy w liturgii godzin bardzo dużo. W końcu udało się opublikować prawie wszystkie rozważania.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2024 r.