Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Na luzie » Witam serdecznie

Witam serdecznie

AutorWiadomość

Gęsiareczka

postów: 4

do góry

Cytuj

Witam serdecznie
Witam, z tej strony Małgorzata, mam zapytanie czy i jak można zapisać się do waszej wspólnoty?

Broda

administrator

Radek

postów: 843

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Cześć Małgorzata, tu Radek uśmiech
Można, można uśmiech A skąd jesteś?

https://www.izajasz.pl

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Serce Ojca
ks. Remigiusz Lota
Serce Ojca

Jeśli nie doświadczyłeś w swoim życiu miłości ojca i twoja relacja z Bogiem jest zraniona, to ta książka jest dla Ciebie. Z jej pomocą możesz odkryć Boże dziecięctwo, może nawet mimo tego, że jesteś już osobą dorosłą.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.