Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Na luzie » Wesprzyj pan/pani uzdolnioną skrzypaczkę!

Wesprzyj pan/pani uzdolnioną skrzypaczkę!

AutorWiadomość

maciek

maciek

postów: 445

skąd: Zielona Góra

do góry

Cytuj

Wesprzyj pan/pani uzdolnioną skrzypaczkę!
Drodzy!

Mam do Was nietypową prośbę: o wsparcie córki naszych znajomych z parafii w Ochli w konkursie Akademia Talentów Enei. Sasza jest bardzo utalentowaną skrzypaczką (chodzi do szkoły muzycznej z Klarą), która na niejednym konkursie była i niejeden laur zdobyła. (A przy tym to strasznie sympatyczne dziewczę). Jej nauczyciel z muzycznej dostrzega w niej ogromny talent, który -- co nie takie oczywiste -- dziewczyna chce rozwijać. Rodzice wspierają ją jak mogą, jeżdżąc z nią na kursy i konkursy. W rodzinie jest ogółem czwórka dzieci, więc każde wsparcie się przyda. Również te 3 tysiące, gdyby udało się wygrać Akademię Talentów. Saszka jest wysoko w klasyfikacji (obecnie na 2. miejscu), ale jeśli taka wola Boża, warto by jej pomóc i wypchnąć dziewczynę na szczyt.

Co trzeba zrobić:
1. Wejść na stronę https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/uczen-glosowanie?id=478075364 (nie przejmujcie się, że to niby Aleksandra M. -- w domu i wśród znajomych wszyscy mówią Sasza oczko )
2. Wpisać swój adres e-mail na dole strony i kliknąć ?zagłosuj?.
3. W wiadomości, która przyjdzie na podany adres e-mail, kliknąć link aktywacyjny -- W PRZECIWNYM RAZIE GŁOS NIE ZOSTANIE POLICZONY.
4. Jeśli macie więcej niż jeden adres e-mail, powtórzyć czynności 2 i 3 dla wszystkich adresów e-mail, które macie.
5. WAŻNE: Wykonać czynności 1-4 codziennie do 7 stycznia włącznie. NIE JEST TO OSZUSTWO: jeśli dokładnie przeczytacie wiadomość wyświetlaną na stronie po kliknięciu linku aktywacyjnego, organizator konkursu WPROST ZACHĘCA do wielokrotnego głosowania.
6. Przekazać tę wiadomość krewnym i znajomym -- swoim i królika.

Wiem, że jest wiele szczytniejszych celów. Ale jeśli przez samo klikanie możemy pomóc Saszy w realizacji muzycznych marzeń, to chyba warto?

W imieniu Saszy i jej rodziny z góry dziękuję za Waszą pomoc.

Poczta

maciek

maciek

postów: 445

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Sasza prowadzi!
Właśnie przyszedł Good Nooz:

Ufam, że również dzięki Waszej aktywności Sasza właśnie wyszła na prowadzenie -- pierwszy raz od rozpoczęcia głosowania. Są to w tej chwili trzy głosy, czyli o włos. Ale widać dynamikę, więc tak trzymać -- najlepiej codziennie do 7 stycznia!

Dziękuję!

Poczta

maciek

maciek

postów: 445

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Tak trzymać!
Pozwalam sobie przypomnieć i jeszcze raz zachęcić Was do udziału w głosowaniu na Saszę. Koła wspierające innych uczestników konkursu wzięły się do roboty i Sasza nie jest już pierwsza. Jednak kontakt z czołówką wciąż jest i długofalowa konsekwencja może mieć duże znaczenie.

Dlatego zachęcam Was do CODZIENNEGO głosowania.

Dziękuję. uśmiech

Poczta

maciek

maciek

postów: 445

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Sasza ma stypendium!
UWAGA, UWAGA: Jakimiż to ścieżkami Bóg ludzkie losy prowadzi! Sasza co prawda nie wygrała głosowania internautów, ale jury i tak przyznało jej stypendium! Szczegółów nie znam, ale mama Saszy napisała do nas wczoraj, przekazując tę radosną wieść.

Bardzo Wam dziękuję za każdy głos. Jak tylko będę miał coś jeszcze do obgłosowania, to walę tu jak w dym! oczko

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Nakarmieni, aby karmić
ks. Witold Marian Okrasa
Nakarmieni, aby karmić

Książka zawiera 12 rozważań o Eucharystii. Każde z nich stanowi odrębne zagadnienie dotyczące konkretnego aspektu Mszy św. i zostało opatrzone adekwatną nazwą. Odsłanianie tajemnicy tego sakramentu ujawnia jego głębokie osadzenie w przeszłości Izraela.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2024 r.