Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Wspólnota » Boże Narodzenie 2018

Boże Narodzenie 2018

AutorWiadomość

harry

harry

postów: 506

do góry

Cytuj

Boże Narodzenie 2018
W ten wigilijny wieczór, zanim zasiądziemy do stołu pośród naszych bliskich prosimy, byśmy w samym sercu naszych codziennych trosk i wyzwań usłyszeli głos Bożego posłańca, który jak pasterzom tak i nam ogłasza "Nie bójcie się! Dziś narodził się wam Zbawiciel". I obyśmy jak Maryja zachwycili się obecnością Boga pośród nas - pokorną, cichą - jakby nieprzygotowaną - a jednak tak właśnie przychodzi Pełnia - obyśmy odkrywając Jego obecność, odnajdywali każdego dnia na nowo dar Pokoju. Błogosławionych świąt Narodzenia Pańskiego.

Poczta

Broda

administrator

Radek

postów: 843

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Bardzo dziękujemy księże Mariuszu! Uważaj na siebie w czasie Sylwestra, żebyś może chociaż raz wrócił z niego w formie... oczko

https://www.izajasz.pl

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Opowiadania siostry Anny
s. Anna Mikołajewicz ASC
Opowiadania siostry Anny

Co to za zawód „dobry człowiek”, jak zaadresować list do Pana Jezusa, dlaczego należy się uśmiechać? Na te i inne pytania odpowiada dzieciom siostra Anna, autorka wielu opowiadań dla najmłodszych.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.