Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Wspólnota » Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

AutorWiadomość

Broda

administrator

Radek

postów: 843

skąd: Zielona Góra

do góry

Cytuj

Galeria zdjęć
W galerii są nowe zdjęcia z Dnia skupienia i z nieszporów w Gorzowie Wlkp. Chciałem też przypomnieć, że w tych albumach znajdziecie link do Picasa Web Albums, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia z tych "imprez".

Dodano 2008-01-26 19:16
I znów kolejne fotki, w końcu sie za to wziąłem.
Dołożyłem foty z komórki, z Mikołaja i z z ostatnich rekolków.

https://www.izajasz.pl

admin

administrator

postów: 5

na dół

Cytuj

Są już fotki z rekolekcji w Głogowie.
Zapraszam do oglądania, kilka jest w naszej galerii a więcej niż kilka na Picasa

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Łaska bazuje na naturze
O. Nikodem Brzózy OP, Tomasz Alexiewicz OP
Łaska bazuje na naturze

Książka-rekolekcje, powstała bowiem na podstawie rekolekcji głoszonych przez ojców dominikanów. Były one zatytułowane żartobliwie: „Precz z duchowością”, ponieważ zaobserwowano, iż wielu młodych ludzi związanych z ruchami odnowy w Kościele, często szuka subtelności duchowych, nie mając podstaw do prowadzenia „zwykłego” życia chrześcijańskiego.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.