Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Na luzie » Foto propozycja

Foto propozycja

AutorWiadomość

maciek

maciek

postów: 444

skąd: Zielona Góra

do góry

Cytuj

Foto propozycja
Czołem wszystkim!

Sprawa jest krótka: chcę się podszkolić w fotografii portretowej, więc proponuję znajomym sesję w zamian za zgodę na publikację kilku najlepszych zdjęć z takiej sesji na mojej stronie internetowej, na Facebooku i na Instagramie.

A ponieważ najbliższa jest mi Pustynia, to do Was uderzam w pierwszej kolejności, zanim zatoczę szersze kręgi wśród dalszych znajomych. Dlatego zapraszam (a) małżeństwa oraz (b) mężczyzn z Pustyni na studyjne sesje portretowe, oczywiście bezpłatne. Mówiąc w dużym skrócie, chodzi o klasyczne portrety, żadnych dziwactw. Gdyby się kto martwił, że nie jest fotogeniczny, to zaręczam, że każdy jest. Ja dostanę okazję do podszkolenia się, a uczestnik lub uczestnicy sesji – fajne (jak sądzę) zdjęcia do komputera, telefonu, albumu lub na ścianę.

Zachęcam do kontaktu, a tymczasem polecam swoją stronę ze zdjęciami psów: www.maciekdrobkaphotography.com

Poczta

alicja

alicja

postów: 305

na dół

Cytuj

Nie robisz babek? uśmiech

Poczta

maciek

maciek

postów: 444

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Tylko z piasku nad morzem, a więc ekstremalnie rzadko. uśmiech

Poczta

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Klękamy z Sarą i Tobiaszem
Mieczysław Guzewicz
Klękamy z Sarą i Tobiaszem

Pociągnięci rozważaniami autora, z pewnością odkryjemy prawdziwe piękno i wartość modlitwy małżeńskiej, i miejmy nadzieję - co najważniejsze - zaczniemy ją praktykować. Książka stanowi ciekawe połączenie – z jednej strony są to rozważania na temat samej modlitwy jako spoiwa miłości małżeńskiej, z drugiej zaś gotowe propozycje modlitw, a wszystko oparte na historii biblijnej Sary i Tobiasza.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2024 r.