Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Forum » Forum ogólne » Na luzie » Ślub ALicji Malanowskiej

Ślub ALicji Malanowskiej

AutorWiadomość

busia

postów: 53

do góry

Cytuj

Ślub ALicji Malanowskiej
Piszę w imieniu Alicji, bo mnie o to prosiła:
Alicja Malanowska zaprasza wszystkich chętnych na uroczystość swoich zaślubin z Michałem Jastrzębskim, który odbędzie się 6 września 2008 o godz. 15.00 w Kościele Św. Ducha w Zielonej Górze. I jednocześnie zwraca się z prośbą do wspólnoty o zaśpiewanie na jej ślubie pieśni na wyjście: "Oto są baranki młode". Przeprasza, ze tak późno, ale bardzo prosi uśmiech
Kto mógłby i chciałby zaśpiewać - proponuję zgłosić sie tutaj. Może z raz lub dwa moglibyśmy przećwiczyć przed ślubem..? Co myślicie?
Ja się zgłaszam do altu uśmiech
Busia

Dodano 2008-08-27 23:51
I jeszcze jedno:
Alicja zaprasza WSZYSTKIE dziewczęta na wieczór panieński, który ma się odbyć 2 września (wtorek) przy ul. Francuskiej 4/8!!!! uśmiech

Dodano 2008-08-27 23:53
Nie wiem, czy w dobrym miejscu umieściłam te wieści. Jakby co, Radziu, to przenieś gdzie trzeba.

Broda

administrator

Radek

postów: 838

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Super, tylko zapomniałaś napisać gdzie się odbędzie wieczór kawalerski oczko

https://www.izajasz.pl

faramir

postów: 3

na dół

Cytuj

Odezwa:)
To teraz ja pisze osobiscie, bo w koncu sie zalogowalam:
Kto mnie jeszcze pamieta i w miare milo wspomina, niech sie tu odzywa, bo zaczynam myslec, ze juz mnie nie pamieta nikt.
pozdrawiam serdecznie i ukochuje!

Broda

administrator

Radek

postów: 838

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

No dobrze, żarty żartami, ale tak na prawdę, to może się okazać, że nie będzie komu śpiewać. Nie zostało nas dużo w Zielonej Górze. Więc jeśli tutaj się nikt do tej pory nie zadeklarował to proponuję Alicja abyś jednak załatwiła sobie inną pieśń na wyjście. Jest nas garstka, nie wszyscy śpiewają, spotykamy się rzadko i ogólnie prawie wcale nie śpiewamy ostatnio, myślę Alicja, że warto mieć coś w zanadrzu. True...

https://www.izajasz.pl

faramir

postów: 3

na dół

Cytuj

Innym razem
Baranki pospiewamy innym razem, bo Monika "Zadyma" zaspiewa na mszy piesn na wyjscie- i nie tylko. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Broda

administrator

Radek

postów: 838

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

No szkoda. Ja jestem troszkę chory i mam piękną chrypę. Byłbym basem pierwsza liga.

https://www.izajasz.pl

maciek

maciek

postów: 444

skąd: Zielona Góra

na dół

Cytuj

Jako baran już niemłody...
...do śpiewania się nie rwę, natomiast z radością z całą rodziną przybędę na tę wspaniałą uroczystość. Suknia, jak rozumiem, będzie z elementami irlandzkimi, o stroju Pana Młodego nie wspominając.

No i ciekawe, czy ten ślub będzie taki 'na luzie', jak zdaje się sugerować ścieżka niniejszego wątku. oczko

Miłych przygotowań.

Z modlitwą,

Maciek

Poczta

faramir

postów: 3

na dół

Cytuj

Czesc Maciek! Jak milo Cie ...czytac!
Super, ekstra, rewelacja ze przyjdziecie!!!
Niestety nie przeszedl pomysl zeby sukienka byla do polowy ud jak w strojach do tanca irlandzkiego, ale bedzie przynajmniej tak samo bufiasta.
Slub powinien byc ok, w koncu bedziemy mogli usiasc na 4 literach i bedziemy mieli spokoj na przynajmniej 3 kwadranse uśmiech
pozdrawiam i ukochuje!


Radziu? Czemu Ania nie przyszla na panienski? Busia z Magda Hawrot balowaly do 3 nad ranem uśmiech

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Podróż pragnień - Dziennik i przewodnik
John Eldredge
Podróż pragnień - Dziennik i przewodnik

Gdzieś głęboko w sercu spoczywa utajone przeznaczenie. Kluczem do jego uwolnienia są twoje ukryte pragnienia. Czy rozpoczniesz tę podróż?

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2024 r.