Pustynia w Mieście
Pustynia w Mieście » Galeria » Próby przed nagraniem - Zielona Góra
2005-02-10
Nagranie płyty poprzedzały liczne próby we wszystkich komórkach. W Zielonej Górze przygotowywała nas Natalia.
LOGOWANIE
O WSPÓLNOCIE
AKTUALNOŚCI
ŻYCIE KOŚCIOŁA
CZYTELNIA
Zabierałam się do tej książki od bardzo dawna. Już chyba od czterech lat. Właściwie do jej napisania przynagla mnie stale Bóg.Dlaczego? Bo dokonał we mnie tak wielkich dzieł, że domaga się by o nich mówić, a przez to Go uwielbiać.