Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Galeria » Spotkanie komórki zielonogórskiej 2005 r.

Galeria zdjęć - Spotkanie komórki zielonogórskiej 2005 r.

2005-11-16

Tym razem u Gosi i Roberta. Odwiedziła nas Magda - przedstawicielka komórki warszawskiej, a na stole - jak zawsze u Gosi - smakołyki.


LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Aż po krańce ziemi
O. Leon Knabit OSB
Aż po krańce ziemi

Podróż autobusem miejskim z Tyńca do centrum Krakowa przebiega na ogół bez niespodzianek. Aż tu nagle…

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.