Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Galeria » Spotkanie komórki zielonogórskiej 2005 r.

Galeria zdjęć - Spotkanie komórki zielonogórskiej 2005 r.

2005-11-16

Tym razem u Gosi i Roberta. Odwiedziła nas Magda - przedstawicielka komórki warszawskiej, a na stole - jak zawsze u Gosi - smakołyki.


LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Jak pokonać wypalenie zawodowe
Anselm Grün
Jak pokonać wypalenie zawodowe

Wypalenie zawodowe, jeszcze niedawno bagatelizowane, urosło do rangi choroby cywilizacyjnej. Problem jest na tyle poważny, że Światowa Organizacja Zdrowia zdecydowała się umieścić ten syndrom w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób. Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.