Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Konferencje » Szkoła modlitwy: Modlitwa - o co w niej chodzi?

Szkoła modlitwy: Modlitwa - o co w niej chodzi?

2019-02-16 Siostra Faustyna od Jezusa ze Wspólnoty Błogosławieństw

Szkoła modlitwy: Modlitwa - o co w niej chodzi?

Pierwsze spotkanie z cyklu „Szkoła modlitwy” odbyło się 16 lutego 2019 r. i próbowaliśmy na nim m.in. znaleźć odpowiedź na pytania: czy modlitwy można się nauczyć? Jak się modlić? O co chodzi w modlitwie?

Poniżej zamieszczamy nagranie z tego spotkania. Ale konferencja to tylko jedna cześć większej całości. Po konferencji spotkaliśmy się na adoracji, gdzie mogliśmy stanąć twarzą w twarz z Jezusem i próbować przed nim trwać.

Tutaj znajdziesz książkę "Ancilla - Pamiętnik wieśniaczki francuskiej", o której mówiła siostra Faustyna.

Jeśli spodobała Ci się ta konferencja, lub chcesz po prostu wesprzeć realizację kolejnych spotkań Szkoły modlitwy skorzystaj z linków poniżej:

Bardzo dziękujemy!

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Światło świętego ojca Pio
Patrick Sbalchiero
Światło świętego ojca Pio

Światło świętego ojca Pio” to niepowtarzalna szansa, by zajrzeć głęboko w dusze wielkiego kapłana, poznać jego przejmujące medytacje na temat Aniołów, Matki Bożej, Kościoła, rodziny, grzechu oraz demonów. Za sprawa tych tekstów stają się nam bliskie mistyczne przeżycia ojca Pio, łaska gorącej wiary w Boga, fizyczne zmagania z szatanem, a także całkowicie przyziemne doświadczenia niesienia pomocy chorym, ubogim i zniewolonym przez zło.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2025 r.