Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Konferencje » Szkoła modlitwy: Modlitwa uwielbienia i wstawiennicza

Szkoła modlitwy: Modlitwa uwielbienia i wstawiennicza

2019-05-18 Siostra Faustyna od Jezusa ze Wspólnoty Błogosławieństw

Szkoła modlitwy: Modlitwa uwielbienia i wstawiennicza

Drugie spotkanie z cyklu „Szkoła modlitwy” odbyło się 18 maja 2019 r. Tym razem siostra Faustyna ze wspólnoty Błogosławieństw mówiła nam o modlitwie uwielbienia i modlitwie wstawienniczej.

Poniżej zamieszczamy nagranie z tego spotkania.

Jeśli spodobała Ci się ta konferencja, lub chcesz po prostu wesprzeć realizację kolejnych spotkań Szkoły modlitwy skorzystaj z linków poniżej:

Bardzo dziękujemy!

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Kobieta z klasą
Lidia Tkaczyńska
Kobieta z klasą

Praktyczny poradnik dla kobiet o kreowaniu własnego wizerunku i korzystaniu z mody. Wygląd zewnętrzny kobiety zawsze wywołuje efekt, niezależnie od tego, czy ona tego chce czy nie. Jej prezencja dużo o niej mówi. Swoim sposobem ubierania się i zachowaniem kobieta pokazuje światu, co ma w swoim wnętrzu. Zawsze jest to dla niej pierwszą i najbardziej bezpośrednią formą wyrażenia siebie samej. Wygląd osobisty mówi o niej i definiuje ją.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.