Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Galeria » Nagranie płyty "Mów do mego serca"

Galeria zdjęć - Nagranie płyty "Mów do mego serca"

2005-02-12

Próby nagrania płyty w kościele przy użyciu pożyczonego sprzętu i komputera spełzły na niczym. Po wielu godzinach pracy nad tym materiałem okazało się, że może z dwa utwory nadaja się tylko jako materiał demo. W lutym 2005 spotkaliśmy się w Poznaniu aby nagrać płytę w profesjonallnym studio.

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Wszystko od nowa
John Eldredge
Wszystko od nowa

Ta rewolucyjna książka o przyszłości opiera się na prostym założeniu, że – jak mówi Biblia – niebo nie jest naszym wiecznym domem, lecz jest nim nowa ziemia. Jak mówi Jezus w Ewangelii św. Mateusza, kolejny rozdział naszej historii zacznie się od „odnowy wszechrzeczy”, przez co ma na myśli naszą ukochaną ziemię w całym jej pięknie, nas samych i wszystko, co wzbogaca nasze życie: muzykę, sztukę, jedzenie, śmiech i wszystko to, co nam bliskie. Wszystko się odrodzi, „gdy świat zostanie odnowiony”.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.