Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Galeria » Nagranie płyty "Mów do mego serca"

Galeria zdjęć - Nagranie płyty "Mów do mego serca"

2005-02-12

Próby nagrania płyty w kościele przy użyciu pożyczonego sprzętu i komputera spełzły na niczym. Po wielu godzinach pracy nad tym materiałem okazało się, że może z dwa utwory nadaja się tylko jako materiał demo. W lutym 2005 spotkaliśmy się w Poznaniu aby nagrać płytę w profesjonallnym studio.

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Najkrócej o... zwyciężaniu kryzysów małżeńskich
Ks. Stanisław Orzechowski
Najkrócej o... zwyciężaniu kryzysów małżeńskich

To nie jest książka o kryzysach. To książka o ich przezwyciężaniu. Kryzysy w małżeństwie i rodzinie są zjawiskiem niemal normalnym, pojawiają się zawsze, nawet w najlepszych związkach. Aby małżeństwo przetrwało, potrzebne są dwie rzeczy: świadomość, że kryzysy będą, i że można je przezwyciężyć. Często właśnie to, co przeszkadza i uwiera, powoduje rozwój.

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.