Pustynia w Mieście

Pustynia w Mieście » Galeria » Nagranie płyty "Mów do mego serca"

Galeria zdjęć - Nagranie płyty "Mów do mego serca"

2005-02-12

Próby nagrania płyty w kościele przy użyciu pożyczonego sprzętu i komputera spełzły na niczym. Po wielu godzinach pracy nad tym materiałem okazało się, że może z dwa utwory nadaja się tylko jako materiał demo. W lutym 2005 spotkaliśmy się w Poznaniu aby nagrać płytę w profesjonallnym studio.

LOGOWANIE

O WSPÓLNOCIE

AKTUALNOŚCI

ŻYCIE KOŚCIOŁA

CZYTELNIA

Kobieta silna płeć
Ks. Andrzej Zwoliński
Kobieta silna płeć

W dziejach naszej cywilizacji kobieta długo była lekceważona i traktowana przedmiotowo. W XV wieku przed Chrystusem niewolnica w Asyrii kosztowała 100 gram ołowiu, a w Egipcie dwie krowy i dwa cielęta. W Kościele, zgodnie z nauką Jezusa, naturalne jest równouprawnienie kobiety. Święty Tomasz z Akwinu pisze, że "jeśli chodzi o rzeczy duchowe, kobieta nie różni się od mężczyzny".

Księgarnia religijna Izajasz

© Pustynia w Mieście & Brodex 2026 r.